Wszystko, co ważne w jednym miejscu

Szukasz sposobu na usprawnienie zarządzania przedsiębiorstwem? Chcesz przejść transformację cyfrową? Myślisz o tym, by rozwijać się bez ograniczeń i przygotować na nowe wyzwania? Jednym z najlepszych rozwiązań w każdym z tych przypadków jest wdrożenie w firmie systemu ERP.

Oprogramowanie ERP jest przeznaczone do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem w różnych obszarach działania – od finansów i księgowości, poprzez kadry i płace, wsparcie sprzedaży, aż po zarządzanie produkcją i magazynem. To krok w stronę uzyskania przewagi konkurencyjnej w każdej branży i każdej wielkości przedsiębiorstwie.

Skorzystaj z kalkulatora i poznaj cenę

Cyfrowe planowanie i zarządzanie zasobami

System do planowania i zarządzana zasobami firmy:

  • Pozwala na zintegrowanie danych z różnych obszarów działalności organizacji
  • Umożliwia lepsze planowanie wykorzystania zasobów firmy
  • Ułatwia komunikację i wymianę informacji pomiędzy różnymi zespołami, działami, oddziałami czy filiami przedsiębiorstwa
  • Dzięki systemowi ERP wiele codziennych czynności można wykonywać automatycznie, co wpływa na podniesienie efektywności pracy
  • Łatwiej też podejmować trafne decyzje, gdy zarządzający firmą mają dostęp do pełnych danych o biznesie
  • ERP wspiera ponadto prowadzenie wielokanałowej działalności handlowej, w tym połączenie sprzedaży tradycyjnej z kanałem e-commerce

Powody, dla których zarządzający biznesem wybierają Symfonię ERP

Obsługa kluczowych procesów biznesowych

Możesz kompleksowo obsłużyć procesy związane ze wsparciem sprzedaży i zarządzaniem magazynem, zarządzaniem produkcją, kadrami, płacami i HR oraz finansami i księgowością.

Szybkie oraz indywidualne dopasowanie rozwiązań do potrzeb firmy

Dzięki szerokiej ofercie programów i aplikacji w gotowych konfiguracjach szybko skompletujesz własny zestaw niezbędnych rozwiązań wspierających Twój biznes.

Niższe koszty inwestycji w oprogramowanie i skalowalność

W Symfonii ERP korzystasz z oprogramowania w subskrypcji (abonamencie), dlatego Twój system informatyczny jest zawsze aktualny, a jego koszty dopasowane do aktualnej kondycji firmy.

Profesjonalne wsparcie na każdym etapie

Wybierając Symfonię ERP możesz liczyć na profesjonalne wsparcie wdrożeniowe, pomoc w bieżącej obsłudze programów, a w cenie otrzymujesz dostęp do szkoleń produktowych. Poinformujemy Cię też o najważniejszych zmianach prawnych i technologicznych.

System ERP otwarty na integrację z rozwiązaniami zewnętrznymi

Niezależnie od tego z jakich rozwiązań informatycznych już korzystasz, masz możliwość utworzenia własnej integracji i komunikacji z dowolnymi aplikacjami biznesowymi dzięki interfejsowi WebAPI.

Dane zintegrowane w jednym systemie ERP

Wszystkie obsługiwane obszary biznesowe są zintegrowane w ramach jednego systemu informatycznego, co znacznie przyspiesza i ułatwia podejmowanie codziennych decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcej na temat rozwiązań tworzących system Symfonia ERP

Finanse i księgowość

Poprowadzisz każdy rodzaj księgowości – od uproszczonej po pełną, wykonasz zawansowane analizy danych, zweryfikujesz poprawność raportów i sprawozdań. Wymienisz i zadekretujesz dokumenty w obiegu elektronicznym. Twoje rozliczenia będą zweryfikowane, dzięki czemu zapewnisz sobie bezpieczeństwo podatkowe.

Wsparcie sprzedaży i zarządzanie magazynem

Znacznie przyspieszysz, rozwiniesz oraz zwiększysz sprzedaż, gdy dostęp do wszystkich ważnych informacji będzie w jednym miejscu. Dane są aktualne, uporządkowane, a wiele czynności da się wykonać mobilnie, za pomocą smartfona. Dodatkowo można powiązać dane z tradycyjnego kanału sprzedaży z kanałem internetowym (e-commerce) i zapanować nad obsługą magazynu.

Kadry, płace i HR (HRM)

Kompleksowo obsłużysz pracowników i współpracowników zgodnie z przepisami prawa. Możesz także oddać w ręce samych pracowników część zadań kadrowych poprzez zdalny dostęp do istotnych procesów HR (tzw. self-service). Kadry i płace to jednak nie wszystko. System umożliwia zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie rekrutacji, rozwoju pracowników, komunikacji, także w kilku językach.

Analiza danych

Stworzysz raporty i analizy wspierające zarządzanie całym przedsiębiorstwem. Wszystkie najważniejsze dane będą zebrane w jednym miejscu, dostępne dla osób decyzyjnych w dowolnym czasie.

Zarządzanie produkcją

Zarządzisz technologiami, planami i zleceniami produkcyjnymi, materiałami, surowcami i półproduktami. Zadbasz o ewidencję cen oraz czasu pracy. Wykonasz zadania operacyjne w pełnym zakresie wymagań stawianych systemom do zarządzania i planowania potrzeb oraz zasobów materiałowo-produkcyjnych. Dzięki dostępowi do paneli meldunkowych usprawnisz pracę oraz ewidencję danych na hali produkcyjnej.

Integracja z branżowymi programami informatycznymi oraz rozwiązaniami innych producentów

W wielu branżach istnieje potrzeba powiązania danych biznesowych z systemami branżowymi, wyspecjalizowanymi w obsłudze określonych zadań. W Symfonia ERP zintegrujesz aplikacje i oprogramowanie różnych producentów, by mieć nad wszystkim kontrolę w jednym miejscu.

Szkolenia

Skorzystasz z rozbudowanych programów szkoleniowych oraz kursów on-line, przygotowywanych we współpracy z ekspertami ds. prawa, cyfryzacji i automatyzacji, zarządzania i wielu innych specjalności. Uczestnicy szkoleń mają dostęp do wiedzy na temat aktualnych zmian prawnych i ich zastosowania w codziennej pracy. Poznają także podstawowe, jak i zaawansowane funkcje programów.

icon

Krok 1:
Wypełnij formularz
Im więcej informacji podasz, tym dokładniejsza będzie wycena

icon

Krok 2:
Otrzymasz szacowany koszt oprogramowania
Podaj swój adres e-mail lub numer telefonu

Kalkulator ERP

Chcesz wiedzieć więcej o programach i usługach Symfonii lub umówić się na prezentację rozwiązania?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

11 Kwietnia 2021

Jak skompletować zespół specjalistów do wdrożenia ERP?

Gdy już zdecydujesz się na konkretnego dostawcę i konkretne rozwiązanie, zakończysz cały proces związany z ofertowaniem, negocjacjami i finansowaniem – czas na to, co najbardziej ekscytujące: wdrożenie!

Czytaj więcej
10 Lutego 2021

Ile kosztuje wdrożenie systemu ERP?

Gdyby odpowiedź na to pytanie była prosta, nie byłoby ono tak często zadawane w kontekście wdrożenia systemu ERP. Według analizy przeprowadzonej swego czasu przez Softwarethinktank ogółem ponad połowa wdrożeń systemów ERP przekracza budżet. Nie trzeba więc dodawać, że dobre zabudżetowanie jest kluczowe w procesie wyboru, zakupu i wdrożenia systemu ERP.

Czytaj więcej
4 Kwietnia 2021

Wdrożenie ERP jest drogie - prawda czy mit?

Pewnie słyszałeś, że wdrożenie systemu ERP nie jest łatwe, że jest drogie (a nawet: bardzo drogie), że z reguły się nie udaje, a potencjalne i liczne korzyści pokazywane podczas prezentacji giną w zalewie codziennych problemów po uruchomieniu. Czy to prawda? A jeśli tak – czy można tego uniknąć?

Czytaj więcej