Symfonia ERP Analityk Sprzedaży

Analityk Sprzedaży to aplikacja, która ułatwi codzienną pracę managerom sprzedaży w Twojej firmie.

Możesz podejmować trafne decyzje sprzedażowe, dzięki aplikacji wspomagającej pracę handlu.
Analityka biznesowa to dziś niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów firmowej strategii. Buduj przewagę konkurencyjną swojej firmy dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi analitycznych wspomagających podejmowanie trafnych decyzji.
Analityk Sprzedaży to aplikacja wykorzystująca technologię OLAP do tworzenia raportów i analiz z możliwością dostępu z poziomu oprogramowania Symfonia ERP, przeglądarki WWW, MS Excel oraz narzędzi zewnętrznych (np. Microsoft Power BI). Dzięki niej zespoły sprzedażowe i ich szefowie będą dysponować przejrzystymi danymi. Wielką pomocą w pracy będą dla nich raporty tematycznie ułożone w zbiór kokpitów pokazujących syntetyczne informacje (Kokpit Kontrahenta, Kokpit Towaru). Raporty generowane są automatycznie w oparciu o dużą ilość wymiarów, są czytelne i łatwe w interpretacji.

Wykorzystaj w pełni
swój potencjał sprzedażowy

Przejrzystość danych
Zespoły sprzedażowe, kierownicy i sprzedawcy mają dostęp do wygodnych, przejrzyście zaprezentowanych danych ułatwiających analizę i szybkie podejmowanie decyzji.
Automatycznie generowane raporty
Zyskujesz przejrzyste, wygenerowane automatycznie raporty wraz z dodatkowymi opisami (wymiarami analitycznymi). Wymiary analityczne są dodawane zarówno do towarów, jak i kontrahentów czy innych dokumentów. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad informacjami dotyczącymi Twoich transakcji.
Intuicyjny dostęp do informacji
Raporty, do których masz wygodny dostęp, są ułożone tematycznie w zbiór kokpitów, które w syntetyczny sposób prezentują wszystkie ważne informacje. Dzięki temu masz wygodny dostęp do informacji, które możesz analizować według dowolnych kryteriów.

Zobacz, co zyskujesz dzięki aplikacji Analityk Sprzedaży

Oszczędność czasu

Posiadasz nieustanny dostęp do przejrzystych, aktualnych informacji, których nie musisz już wyszukiwać w rozproszonych dokumentach czy folderach.

Wygoda i elastyczność

W dowolnym miejscu i czasie za pomocą przeglądarki lub arkusza Excel, w czasie rzeczywistym możesz analizować zestawienia i raporty według własnych potrzeb.

100% kontroli nad sprzedażą

Posiadasz pełną kontrolę nad procesami sprzedażowymi. Dzięki temu, że dane możesz przeglądać w czasie rzeczywistym, masz możliwość szybkiej reakcji na zmiany sprzedażowe.

Kontroluj firmową sprzedaż
przy pomocy zaawansowanych,
wygodnych w użyciu kokpitów.

W ramach Kokpitu Kontrahenta masz do dyspozycji szereg ułatwiających pracę raportów, takich jak:
  • Analiza wartości sprzedaży – porównanie okresów
  • Analiza wartości zamówień obcych
  • Rentowność sprzedaży
  • Wartość sprzedaży według towaru
W kontekście wskazanego towaru, za pomocą Kokpitu Towaru możesz dokonywać analiz:
  • Wartości sprzedaży – porównanie okresów
  • Wartości zamówień obcych – porównanie okresów
  • Wartości zamówień własnych – porównanie okresów
  • Wartości sprzedaży według nabywców
  • Wartości zamówień obcych i własnych
  • Stanów magazynowych

Wykorzystaj możliwości, jakie daje oprogramowanie BI

Wszystkim użytkownikom aplikacji Symfonia ERP Business Intelligence zapewniamy merytoryczne wsparcie w Centrum pomocy Symfonii.

Kontakt

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

28 Maja 2021

Poznaj ultra przyspieszenie pracy księgowej z dokumentami klienta dzięki nowej wersji Symfonia Biuro Rachunkowe Online! [WEBINARIUM]

Naturalną konsekwencją rozwoju biznesu jest pozyskiwanie nowych klientów. Zasoby biur rachunkowych nie są jednak nieskończone i nadchodzi moment, gdy zaczyna brakować czasu na obsługę nowych firm. Z kolei dotychczasowi klienci również rozwijają swoje przedsiębiorstwa dostarczając do obsługi coraz więcej dokumentów. Co zrobić, gdy usługi rachunkowo-finansowe są coraz bardziej czasochłonne?

Czytaj więcej
29 Stycznia 2021

Przyspiesz obsługę swojego klienta w biurze rachunkowym [WEBINARIUM]

Kluczem do sukcesu we współpracy miedzy klientem a biurem rachunkowym jest sprawna komunikacja oraz bezpieczny i szybki sposób przekazywania dokumentów. To szczególnie istotne w dobie powszechnej pracy zdalnej, gdy obsługa papierowych dokumentów staje się kłopotliwa i nieefektywna.

Czytaj więcej
26 Maja 2020

Konkurencyjna obsługa rachunkowości [WEBINARIUM]

Symfonia Biuro Rachunkowe Online to platforma internetowa do obsługi swoich klientów online. Obejrzyj webinarium i sprawdź, jak bardzo platforma jest niezbędna w codziennej pracy biura rachunkowego, wymianie dokumentacji z klientami i zaoferowania dodatkowych usług swoim klientom.

Czytaj więcej