Symfonia Biuro Rachunkowe Online

Internetowa platforma dla biur rachunkowych do obsługi klientów

Wszystkie ważne informacje bezpieczne i w jednym miejscu
Za pośrednictwem cyfrowego biura zarządzisz elektroniczną wymianą dokumentów oraz komunikacją ze swoim klientem. Twój kontrahent ma możliwość tworzenia i śledzenia zadań zlecanych do biura rachunkowego. Nie musi już fizycznie dostarczać dokumentów księgowych do biura czy też załączać ich do poczty elektronicznej. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza i skraca ścieżkę wymiany informacji między księgowym a klientem. Dzięki środowisku chmurowemu Ty, Twoi pracownicy i zleceniodawcy macie dostęp do danych w dowolnym czasie i miejscu, wystarczy komputer z dostępem do internetu. Przechowywanie dokumentów w chmurze zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa, minimalizuje ryzyko utraty ważnych informacji finansowych bądź osobowych w przypadku np. uszkodzenia, zgubienia bądź kradzieży nośnika danych czy laptopa.
Z platformą Symfonia Biuro Rachunkowe Online szybciej i sprawniej obsłużysz klientów, którzy prowadzą Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów (PKPiR), rozliczają się podatkiem ryczałtowym oraz prowadzą pełne księgi handlowe.

Korzyści z pracy na platformie Symfonia Biuro Rachunkowe Online

Więcej czasu dla klientów
Dzięki technologii usprawnisz proces wprowadzania danych z dokumentów księgowych

Platforma umożliwia natychmiastowe wprowadzanie danych z dokumentów sprzedażowych i zakupowych do modułu finansowo-księgowego dzięki posiadanej funkcji OCR (Optical Character Recognition), czyli optycznemu rozpoznawaniu znaków z dokumentu. System sam odczytuje m.in. dane kontrahenta, numer faktury, numer konta bankowego, wartości netto, brutto oraz stawki VAT. Możesz poświęcić czas na ważniejsze zadania niż ręczne wprowadzanie danych z dokumentów księgowych do modułów finansowo-księgowych.
Szybki start i wdrożenie
Z łatwością przeniesiesz klientów do obsługi online

Korzystając z platformy Symfonia Biuro Rachunkowe Online nie musisz instalować ani wdrażać oprogramowania. Po szybkiej konfiguracji wystarczy już tylko dostęp do internetu. Dzięki temu zaproszenie klientów do współpracy online będzie bardzo proste.
Nowe perspektywy rozwoju biznesu
Z cyfrowym biurem rachunkowym dotrzesz do nowych klientów

Pracując online, zaoferujesz klientom nowy, wygodny standard obsługi. Klient (przedsiębiorca) obsługuje tylko jedno miejsce współpracy ze swoim biurem rachunkowym, dzięki czemu zachowuje porządek w dokumentacji. Lepsza organizacja pracy redukuje zbędne i dublujące się czynności, np. gdy kilka osób wysyła ponownie te same dokumenty do biura rachunkowego. Nie trzeba nic drukować. W cyfryzującym się świecie to ważny argument przemawiający za wyborem Twojego biura rachunkowego.

Zobacz, co jeszcze oferuje platforma Symfonia Biuro Rachunkowe Online

Zarządzanie zadaniami

Umożliwia pozostawianie komentarzy dla klienta biura rachunkowego oraz przesyłanie raportów, zestawień, informacji o zmianach prawnych. Klient może także przesyłać zadania do wykonania przez biuro rachunkowe.

Wbudowany komunikator

Pozwala na prowadzenie komunikacji i korespondencji z osobą prowadzącą jednoosobową działalności gospodarczą lub z pracownikami reprezentującymi większą firmę.

Eksport do programu finansowo-księgowego

Przygotowane dokumenty wraz z danymi oraz dekretacją kosztów/przychodów możesz eksportować bezpośrednio do modułu finansowo-księgowego Symfonii.

Obsługa wielu formatów plików

Przedsiębiorca dostarcza faktury do biura rachunkowego w postaci elektronicznej, także w formie zdjęć. System odczytuje pliki w formatach .pdf, .jpg, .png. Narzędzie wspomaga proces katalogowania dokumentów księgowych wysyłanych do biura.

Zobacz, jak prosta może być obsługa klienta

Wszystkim użytkownikom platformy Symfonia Obieg Dokumentów zapewniamy merytoryczne wsparcie w Centrum pomocy Symfonii. Naszym klientom udostępniamy też wideo poradniki oraz profesjonalne szkolenia.

Kontakt

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

28 Maja 2021

Poznaj ultra przyspieszenie pracy księgowej z dokumentami klienta dzięki nowej wersji Symfonia Biuro Rachunkowe Online! [WEBINARIUM]

Naturalną konsekwencją rozwoju biznesu jest pozyskiwanie nowych klientów. Zasoby biur rachunkowych nie są jednak nieskończone i nadchodzi moment, gdy zaczyna brakować czasu na obsługę nowych firm. Z kolei dotychczasowi klienci również rozwijają swoje przedsiębiorstwa dostarczając do obsługi coraz więcej dokumentów. Co zrobić, gdy usługi rachunkowo-finansowe są coraz bardziej czasochłonne?

Czytaj więcej
29 Stycznia 2021

Przyspiesz obsługę swojego klienta w biurze rachunkowym [WEBINARIUM]

Kluczem do sukcesu we współpracy miedzy klientem a biurem rachunkowym jest sprawna komunikacja oraz bezpieczny i szybki sposób przekazywania dokumentów. To szczególnie istotne w dobie powszechnej pracy zdalnej, gdy obsługa papierowych dokumentów staje się kłopotliwa i nieefektywna.

Czytaj więcej
26 Maja 2020

Konkurencyjna obsługa rachunkowości [WEBINARIUM]

Symfonia Biuro Rachunkowe Online to platforma internetowa do obsługi swoich klientów online. Obejrzyj webinarium i sprawdź, jak bardzo platforma jest niezbędna w codziennej pracy biura rachunkowego, wymianie dokumentacji z klientami i zaoferowania dodatkowych usług swoim klientom.

Czytaj więcej