Integrator Symfonia Handel
z e-Commerce

Wsparcie handlowe sprzedaży online,
sklepów internetowych i platform e-commerce

Integrator Symfonia Handel z e-Commerce ułatwia prowadzenie sprzedaży online
Integrator Symfonia Handel z e-Commerce to proste narzędzie wspierające proces dwukierunkowej wymiany danych pomiędzy programem Symfonia Handel (linia uniwersalna i profesjonalna) a e-sklepem lub platformą e-commerce. Do działania programu nie jest wymagane bezpośrednie połączenie z bazą danych sklepu internetowego. Komunikacja ze sklepem odbywa się w całości przez API (broker), jest szyfrowana i zabezpieczona protokołem SSL.
Program znacznie ułatwia uruchomienie sprzedaży w Internecie przy niskich kosztach początkowych. Dzięki automatyzacji procesów handlowych, możesz zaoszczędzić czas i wysiłek dotychczas przeznaczany na przygotowanie operacji sprzedażowych online.

W miarę rozwoju działalności pojawia się coraz więcej zamówień, które wymagają szybkiego obsłużenia. Ich ręczna obsługa jest zbyt uciążliwa i czasochłonna. Symfonia Integrator Handel z E-Commerce wspiera Cię w zapanowaniu nad wszystkimi procesami związanymi ze sprzedażą w internecie – od momentu zarejestrowania zamówienia w systemie, poprzez wydanie z magazynu, nadanie w systemie wysyłkowym i śledzenie drogi przesyłki w systemie kurierskim, aż po finalne wystawienie faktury i przesłanie odpowiednich danych automatycznie z modułu handlowego do księgowego.

Aplikacja czuwa nad sprawnym przebiegiem procesu sprzedaży – od złożenia zamówienia przez klienta, poprzez realizację zamówienia, obsługę płatności aż po finalizację z wysyłką i śledzeniem drogi przesyłki. Program nie wymaga żmudnego i czasochłonnego kopiowania danych handlowych czy tworzenia nowych dokumentów minimalizując tym samym ryzyko pomyłek i skracając proces obsługi.
Program umożliwia zarządzanie gospodarką magazynową w czasie rzeczywistym
Program pozwala na wiązanie towarów ze sklepu internetowego z towarami w Symfonii na podstawie kodu towaru (SKU), dzięki czemu gospodarka magazynowa realizowana jest w czasie rzeczywistym (towar zostaje zarezerwowany lub zdjęty ze stanu w magazynie Symfonii). Przy jego pomocy obsłużysz także sprzedaż towarów/usług jednorazowych oraz opcje (warianty) towarów.

Poznaj opcje, dzięki którym Twoja sprzedaż internetowa nabierze rozpędu!

Pobieranie zamówień ze sklepu internetowego do Symfonii

Import i eksport towarów pomiędzy platformą e-commerce a Symfonią ERP Handel

Szybkie wdrożenie i prosta konfiguracja programu pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy

Stwórz własny system do zarządzania sprzedażą

Zobacz wszystkie możliwości, jakie dajemy w Symfonii profesjonalistom zarządzającym procesami handlowymi

Symfonia ERP Handel

Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania magazynem, zakupami i sprzedażą.

Więcej

Symfonia Mobilny Magazyn

Aplikacja mobilna na urządzenia z systemem operacyjnym Android, wspierająca zarządzanie procesami magazynowymi.

Więcej

Potrzebujesz wsparcia?

Skorzystaj z pomocy online Symfonii, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych rozwiązań.

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

13 Stycznia 2021

Narzędzia informatyczne potrzebne do uruchomienia sprzedaży internetowej [WEBINARIUM]

Sprzedaż internetowa powinna być idealnie zorganizowana, a jej uporządkowanie możliwe jest dzięki wykorzystaniu przemyślanych narzędzi technologicznych. Odpowiednie oprogramowanie rejestruje wszystkie zdarzenia gospodarcze w jednym miejscu, co pozwala nam m.in. zachować ciągłość współpracy z klientem czy wyliczyć realne zapotrzebowanie na towary.

Czytaj więcej
13 Sierpnia 2020

Dostarczaj nie tylko towar

Walka o klientów w sieci trwa, jej orężem są nie tylko ceny, jakość produktów, dodatkowe usługi (jak wydłużone gwarancje, dodatkowy serwis) czy czas dostawy. Poza najwyższej jakości obsługą w korzystnej cenie klienci oczekują od dostawców także rzetelnych informacji.

Czytaj więcej
12 Lipca 2021

IdoSell i Symfonia wspólnie dla e-commerce. Wsparcie sprzedaży i długofalowe działanie

Symfonia i IdoSell rozpoczęły ścisłą współpracę. Dzięki temu tysiące sklepów internetowych będzie mogło w wygodny sposób korzystać z oprogramowania, które wspiera sprzedaż i zarządzanie magazynem.

Czytaj więcej