Symfonia Mobilny Handel

Ergonomiczna aplikacja na Androida dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie i wykorzystujących urządzenia mobilne

Symfonia Mobilny Handel

Wygodnie obsługuj działania handlowe z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tableta

Zyskaj pewność działania w różnorakim środowisku. Wygodnie składaj zamówienia, wystawiaj faktury, przeglądaj dane kontrahentów i ich należności, sprawdzaj stany magazynowe. Dostęp do wszystkich niezbędnych informacji masz teraz dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Mobilny Handel ułatwia wszystkie operacje związane z prowadzeniem sprzedaży w terenie. Jest to oprogramowanie hybrydowe składające się z aplikacji na telefony i urządzenia wyposażone w system Android oraz dodatku do programu Symfonia ERP Handel, pozwalającego na zarządzanie sprzedażą w biurze i w terenie w czasie rzeczywistym (online).

Zobacz, co oferuje aplikacja
Symfonia Mobilny Handel

Zobacz, co nasza aplikacja dla przedstawicieli handlowych może Ci zaoferować:

Cyfryzacja sprzedaży

Za pomocą smartfona możesz teraz obsłużyć większość procesów handlowych, jak planowanie i optymalizacja wizyt u klientów, przeglądanie stanów magazynowych, zamówień, kalendarz wizyt, zarządzanie sprzedażą (w tym faktury i paragony), obsługa zamówień, promocje, merchendising i wiele innych.

Automatyzacja sprzedaży

Możesz przekazywać określone informacje z programu Symfonia ERP Handel. Na przykład: towary, które mogą być sprzedawane w aplikacji mobilnej, elektroniczne faktury lub zamówienia, opiekun handlowy klienta… i wiele innych.

Mobilna obsługa akcji marketingowych

Mobilny handlowiec jest w stanie planować skuteczne akcje marketingowe oraz budować trwałe relacje z klientami. Wizytę u klienta możesz dokumentować zdjęciami.

Korzystaj wygodnie zarówno w trybie online,
jak i trybie offline

W porównaniu do standardowego trybu pracy handlowca, korzystanie z aplikacji mobilnej zmniejsza ilość wykonywanej pracy. Możesz teraz o wiele łatwiej i szybciej wystawić zamówienie, fakturę, paragon, obsłużyć gratisy czy przypomnieć klientowi, za które faktury jeszcze nie zapłacił.

Jako przedstawiciel handlowy możesz dogodnie ustawić plan wizyt u klientów, a manager sprzedaży zaakceptuje je bezpośrednio w systemie Symfonia Handel. Dzięki synchronizacji danych w czasie rzeczywistym, masz szybki dostęp do informacji o aktualnych stanach handlowych towarów i ich cenach. Opisy, zdjęcia i rysunki towarów masz w swoim smartfonie.

Skontaktuj się z nami

Zobacz, co jeszcze możesz zyskać dzięki aplikacji Symfonia Mobilny Handel

Mobilność i wygoda

Praca na urządzeniach z systemem Android 8.0

Mobilny planer dnia pracy

Kierownik działu ma możliwość planowania tygodnia pracy handlowców w programie Symfonia ERP Handel oraz możliwość modyfikacji poszczególnych tras. Handlowiec natychmiast otrzymuje powiadomienie na swoim urządzeniu mobilnym.

Poprawa relacji z klientami

Składanie zamówień drogą elektroniczną sprawia, że może być ono łatwiej przekazywane pomiędzy poszczególnymi działami, co przyspieszy i ułatwi jego realizację zwiększając jednocześnie zadowolenie klienta końcowego.

Potrzebujesz wsparcia?

Skorzystaj z pomocy online Symfonii, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych rozwiązań.
Pobierz najnowszą wersję aplikacji bezpośrednio z Google Play

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

11 Lutego 2021

Dlaczego system ERP jest podstawowym narzędziem informatycznym w firmie handlowej? [WEBINARIUM]

E-handel nie toleruje chaosu. Uporządkowanie czynności handlowych możliwe jest dzięki wykorzystaniu przemyślanych narzędzi informatycznych. System ERP integruje zdarzenia gospodarcze powstające jednocześnie w wielu miejscach organizacji w jednym procesie, dostępnym dla uczestników, co pozwala na efektywne zarządzanie czasem pracy i wypracowuje oszczędności.

Czytaj więcej
13 Listopada 2020

Aplikacja do mobilnej sprzedaży - przykłady zastosowań [WEBINARIUM]

Szukasz idealnego narzędzia dla handlowców pracujących w terenie, które pozwoli na dwukierunkową wymianę danych z centralą, przeprowadzenie akcji marketingowych oraz ewidencję trasówek? Obejrzyj drugie webinarium z cyklu Jesienne Spotkania z Symfonią poświęconemu „Mobilności i automatyzacji Twojego biznesu”!

Czytaj więcej
28 Kwietnia 2020

Strategie zarządzania zapasami - dopasuj zapasy do zasobów finansowych [WEBINARIUM]

Zarządzanie zapasami to ogromne wyzwanie dla każdej firmy produkcyjnej. Pomożemy Ci znaleźć złoty środek pomiędzy koniecznością gromadzenia zapasów w trudnym okresie (np. takim, z jakim właśnie się borykamy), a ryzykiem związanym ze zbyt dużym zamrażaniem gotówki w zapasach magazynowych.

Czytaj więcej