Symfonia Szkolenia

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów w zakresie księgowości i podatków oraz w obszarze kadrowo-płacowym. Monitorujemy zmiany prawne i dzielimy się wiedzą, zapewniając Ci bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Dlaczego warto korzystać z naszych szkoleń?

Naszą pasją jest dostarczanie wiedzy i praktycznych umiejętności związanych z oprogramowaniem Symfonia, dzięki czemu możesz pracować efektywniej i szybciej, a Twoja firma może działać sprawniej i lepiej. Łączymy teorię z praktyką – Symfonia Szkolenia to najnowsze zmiany prawne i ich implementacja w programach Symfonia.

Przygotowane do zmian prawnych

Dzięki wiedzy ekspertów Symfonii, jesteś zawsze #GotowyNaZmiany.

Nasi eksperci na bieżąco monitorują projektowane zmiany w przepisach podatkowych, prawa pracy czy finansów. Dzięki temu możesz zawczasu przygotować swoją firmę do wdrożenia adekwatnych zmian prawnych, koncentrując się bez przeszkód na rozwoju biznesu.

Praktyczne wykorzystanie wiedzy

Nauczysz się, jak korzystać z nabytej wiedzy

Szkolenia Symfonii to połączenie specjalistycznej i wysokiej jakości wiedzy z praktycznymi ćwiczeniami jej wykorzystania. Uczestnicząc w praktycznych warsztatach, nauczysz się, w jaki sposób wykorzystywać zdobyte informacje w codziennej pracy.​

Obsługa Symfonii bez tajemnic

Odkrywaj funkcjonalności programów Symfonia ułatwiające prowadzenie firmy

Nasi eksperci nauczą Cię, w jaki sposób zoptymalizować pracę na rozwiązaniach Symfonii, by jeszcze skuteczniej rywalizować w biznesie. Mimo że podstawowa obsługa naszych programów jest intuicyjna i łatwa do opanowania, jak w każdych tego rodzaju narzędziach, kryją się funkcjonalności, których opanowanie sprawi, że odkryjesz nowe możliwości rozwoju swojej firmy.

Korzystaj z wiedzy ekspertów Symfonii

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo prawno-podatkowe dzięki zawsze aktualnym szkoleniom uwzględniającym obecne oraz projektowane zmiany prawne w obszarze finansów, księgowości oraz prawa pracy.

Wygodna forma

Bogata biblioteka szkoleń, webinariów i innych materiałów, z których możesz korzystać z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili.

Interaktywność

Dostęp do ogromnej liczby wygodnych szkoleń online, w czasie których możesz aktywnie uczestniczyć zadając pytania oraz zgłaszając własne pytania i wątpliwości.

Szkolenia dostosowane do zmian prawnych

Nasi eksperci na bieżąco monitorują wszelkie nadchodzące zmiany prawne, abyś mógł w odpowiednim czasie przygotować do nich swoją firmę.

Użyteczność

Jeżeli używasz oprogramowania Symfonii, możesz wybrać spośród szerokiego wachlarza szkoleń i kursów, pokazujących jak zoptymalizować pracę z programem.

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

17 Lutego 2021

Zestaw narzędzi pomagających przetrwać małym firmom [PRZEWODNIK SURVIVALOWY]

Rozpoczynasz nowy biznes lub planujesz założenie firmy? A możesz szukasz inwestora lub innego sposobu by przetrwać trudny okres? Nasz zestaw narzędzi dla małych firm pomoże Ci przetrwać najbliższe kilkanaście miesięcy.

Czytaj więcej
10 Lutego 2021

Cztery korzyści płynące z cyfryzacji procesów biznesowych

Poznaj cztery korzyści płynące z digitalizacji procesów (dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili i tych, którzy jeszcze tego nie zauważyli).

Czytaj więcej
5 Lutego 2021

Dlaczego podejście cyfrowe może pomóc Twojej firmie - i jak je sfinansować?

Być może Twoja firma jeszcze nie rozpoczęła transformacji cyfrowej i wiele procesów jest obsługiwanych ręcznie, przy użyciu papieru i arkuszy kalkulacyjnych. A może wdrażasz już nową technologię, której zadaniem będzie poprawa produktywności i wyników?

Czytaj więcej