Zostań
Partnerem Symfonii

Przenieś swój biznes na wyższy poziom!

Chcę porozmawiać o współpracy

Chcesz rozwinąć swoją firmę?

Szukasz nowych możliwości rozbudowy
swojej oferty o rozpoznawalne i cenione na rynku systemy?
A może potrzebujesz solidnego, sprawdzonego biznesowego wsparcia?

Dołącz do sieci partnerskiej Symfonii!

ikona

Posiadamy sieć firm partnerskich w całym kraju

Zobacz
ikona

Z wieloma Partnerami pracujemy od samego początku istnienia Symfonii (ponad 25 lat)

ikona

Pomogliśmy wielu polskim firmom IT zbudować stabilny biznes

Jak wygląda współpraca z Symfonią?

Współpraca Symfonii z Partnerami oparta jest na zasadach Programu Partnerskiego, w którym ustalone są zasady wspólnego działania i odpowiedzialności.

Zaangażowanie

Stawiamy na prawdziwe partnerstwo, które sięga dużo dalej niż tylko realizacja założonych celów handlowych. Z naszymi Partnerami wspólnie planujemy biznes, pracujemy na poziomie operacyjnym, taktycznym i strategicznym.

Wsparcie

Naszym Partnerom oferujemy szerokie wsparcie. W zależności od statusu partnerskiego są to m.in. szkolenia, dokumentacja, konsultacje, dostęp do ekspertów dziedzinowych oraz doraźna pomoc w postaci zaplecza administracyjnego, handlowego, marketingowego, finansowego i innych. Wszystko po to, aby realizować wspólny cel – zbudować trwałą, długoterminową relację z Klientami.

ikona

Certyfikacja

Wysoki poziom świadczonych usług i jakość obsługi Klienta są dla nas najważniejsze. Dlatego nasi Partnerzy przechodzą proces certyfikacji w zakresie kompetencji wdrożeniowych oraz handlowych, a warunkiem utrzymania statusu Partnera Symfonii jest także osiągnięcie określonego poziomu sprzedaży w danym roku obrachunkowym.

Subdystrybucja

Brak spełnienia powyższych warunków nie zamyka drogi do współpracy z Symfonią. Zbudowaliśmy drugi poziom Partnerstwa za pośrednictwem naszych Partnerów Master – możesz zostać ich Subdystrybutorem.

Nie czekaj!
Dołącz do nas!

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o szczegółach współpracy. Warto!

Chcę porozmawiać o współpracy