Oprogramowanie Symfonia

do zarządzania sprzedażą, zakupami i magazynami

Kontakt Demo Kup Online

Sprawna obsługa procesów handlowych ma decydujący wpływ na to, czy klient będzie zadowolony z transakcji​ i kontaktu z firmą oraz sprzedawcą. Dlatego program do zarządzania handlem i magazynem musi dać Ci pewność, bezpieczeństwo i ergonomię pracy na wysokim poziomie.

Sprawdź, w jaki sposób przyspieszyć procesy handlowe i usprawnić logistykę

Z pewnością nie są Ci obce sytuacje, gdy klient zamawia towar, którego akurat nie ma w magazynie; sprzedaży w złej cenie (np. gdy promocja na dany towar już minęła), czy opóźnienia w kompletacji zamówienia i jego wysyłce. Pomożemy Ci uniknąć takich zdarzeń w przyszłości. Dzięki wykorzystaniu systemów informatycznych wspierających sprzedaż, zakupy i zarządzanie magazynem, możesz znacznie przyspieszyć, rozwinąć i zwiększyć sprzedaż. Systemy handlowe Symfonia uporządkują informacje o towarach, klientach, ofertach, zamówieniach, transakcjach, płatnościach, w wielu kanałach sprzedaży, a dostęp do tych informacji będziesz miał z poziomu komputera, tabletu lub smartfona.

Zobacz, co oferuje system
Symfonia Handel

Współpraca z Krajowym Systemem e-Faktur i komunikacja z Symfonią KSeF

Odbieraj i wysyłaj faktury ustrukturyzowane do KSeF

Dokumenty sprzedażowe, które wyślesz z modułu Symfonia Handel będą miały odpowiednią strukturę XML i zostaną przekazanie jako faktury ustrukturyzowane do KSeF Ministerstwa Finansów. Możesz wysyłać dokumenty zbiorczo, w dogodnym dla Ciebie czasie. To ty decydujesz o ich automatycznej wysyłce natychmiast po wystawieniu.​

Zautomatyzowany proces sprzedaży i zakupu

Usprawnij proces sprzedaży dzięki automatyzacji standardowych czynności

Zyskaj automatyzację takich czynności jak: utworzenie oferty, rejestracja zamówienia, rezerwacja czy wydanie towaru – realizowane w jednym procesie. Twórz i śledź powiązania między ofertami, zamówieniami, fakturami, dokumentami magazynowymi oraz płatnościami i zleceniami, by w pełni kontrolować wszystkie transakcje sprzedażowe. Przejdź na fakturowanie elektroniczne, dzięki czemu lepiej zapanujesz nad płynnością finansową swojej firmy, będziesz miał dostęp do obrazu dokumentu sprzedaży lub zakupu.

Elastyczna gospodarka magazynowa

Prowadź elastyczną politykę zarządzania towarami oraz operacjami magazynowymi

Dzięki narzędziom Symfonii możesz prowadzić rzetelną i wiarygodną bazę informacji o stanie magazynu oraz wartości towarów, jakie na nim są ewidencjonowane. Symfonia Handel zapewnia bieżącą kontrolę nad gospodarką magazynową oraz ewidencję każdego typu operacji, jaka ma wpływ na magazyn: przyjęcia, wydania czy operacje wewnętrzne (np. produkcyjne czy przesunięcia).​

Rozbudowane mechanizmy rozliczeń z kontrahentami

Na bieżąco monitoruj informacje o należnościach i zobowiązaniach

W Symfonii skontrolujesz stan rozrachunków n.in. poprzez kontrolę nad bieżącymi informacjami o należnościach i zobowiązaniach. System wesprze Cię w generowaniu przelewów wychodzących oraz rozliczeniu zapłat - zminimalizuje ryzyko popełnienia błędu. Masz możliwość m.in. przypisania warunków płatności do konkretnego kontrahenta lub rodzaju transakcji; przyjmowania wpłat z uwzględnieniem korekt czy ewidencji numerów kont bankowych z możliwością weryfikacji na tzw. białej liście podatników VAT.

Powody, dla których eksperci wybierają rozwiązania do zarządzania sprzedażą i magazynem Symfonia

Intuicyjna obsługa i szybki start

Program podpowiada użytkownikowi kolejne kroki do wykonania zadania, a wbudowane mechanizmy kontroli wewnętrznej przyspieszają obsługę i pozwalają uniknąć błędów.

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

Stale aktualizowany program zapewnia poziom sprawozdawczości zawsze zgodny z polskimi przepisami.

Ułatwienie w obsłudze JPK_V7

Ewidencjonowane w systemie dane są przekazywane automatycznie do modułu księgowego w celach raportowych.

Elastyczność wspierająca rozwiązania indywidualne

Personalizacja pól, formularzy, dokumentów umożliwia lepsze dopasowanie systemu do specyfiki branży.

Integracja z KSeF

Wystawisz, wyślesz i odbierzesz faktury ustrukturyzowane. Dokumenty znajdą się w KSeF zaraz po ich wystawieniu.

Wyjątkowe możliwości rozbudowy

Interfejs wymiany danych WebAPI pozwala na nieograniczone możliwości integracji z zewnętrznymi branżowymi systemami specjalistycznymi, np. systemami B2B, platformami sklepów internetowych, platformami aukcyjnymi B2C, systemami do zarządzania projektami, salonami samochodowymi, stacjami benzynowymi, serwisami samochodowymi, wypożyczalniami i wynajmem, systemami do projektowania CAD-CAM-CAE i wieloma innymi.

Moduły, z których możesz zbudować system Symfonia w obszarze handlu

Firmowy obieg dokumentów, raportowanie obowiązkowych deklaracji do urzędów skarbowych, integracja z Krajowym Systemem e-Faktur.

Symfonia KSeF

Obsługa faktur ustrukturyzowanych w Symfonii Handel jest dostępna dzięki Symfonii KSeF

Więcej

Mobilny Handel

Aplikacja dla pracowników sprzedaży pracujących w terenie ​i wykorzystujących urządzenia mobilne z systemem Android.

Więcej

Mobilny Magazyn

Aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android wspierająca zarządzanie operacjami magazynowymi.

Więcej

Integrator z e-Commerce

Indywidualnie wdrażana integracja oprogramowania handlowego z platformami e-commerce i sklepami internetowymi.

Więcej

Oprogramowanie dla branży
budowlanej i deweloperskiej

Symfonia i Develogic to kompleksowe rozwiązanie, wspierające deweloperów oraz firmy budowlane w procesie realizacji inwestycji

Więcej

Symfonia Detal

Nowoczesna aplikacja dla małych i średnich przedsiębiorstw, ułatwiająca obsługę sklepu stacjonarnego.

Więcej

Symfonia Platforma B2B

Dzięki naszej Platformie B2B zintegrowanej z systemem Symfonia Handel Twoi kontrahenci mogą sprawdzić aktualną ofertę handlową uwzględniającą warunki indywidualne. Praca w trybie online umożliwia szybką aktualizację danych.

Więcej

Chcesz wiedzieć więcej o programach i usługach Symfonii lub umówić się na prezentację rozwiązania?

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

15 Czerwca 2021

Usprawnij handel, przyspiesz transakcje, zwiększ zyski - poznaj Symfonia Handel Uniwersalny [WEBINARIUM]

Rozwój biznesu w naturalny sposób przyczynia się do zwiększenia sprzedaży i liczby procesów wewnątrz organizacji. Przychodzi jednak moment, gdy zamówień wciąż przybywa, a dotychczasowe metody obsługi procesów stają się nieefektywne. Jak usprawnić handel, przyspieszyć realizację transakcji i zwiększyć zyski? Postaw na system, który pozwoli Ci zachować kontrolę nad procesami handlowymi.

Czytaj więcej
11 Lutego 2021

Dlaczego system ERP jest podstawowym narzędziem informatycznym w firmie handlowej? [WEBINARIUM]

E-handel nie toleruje chaosu. Uporządkowanie czynności handlowych możliwe jest dzięki wykorzystaniu przemyślanych narzędzi informatycznych. System ERP integruje zdarzenia gospodarcze powstające jednocześnie w wielu miejscach organizacji w jednym procesie, dostępnym dla uczestników, co pozwala na efektywne zarządzanie czasem pracy i wypracowuje oszczędności.

Czytaj więcej
28 Kwietnia 2020

Strategie zarządzania zapasami - dopasuj zapasy do zasobów finansowych [WEBINARIUM]

Zarządzanie zapasami to ogromne wyzwanie dla każdej firmy produkcyjnej. Pomożemy Ci znaleźć złoty środek pomiędzy koniecznością gromadzenia zapasów w trudnym okresie (np. takim, z jakim właśnie się borykamy), a ryzykiem związanym ze zbyt dużym zamrażaniem gotówki w zapasach magazynowych.

Czytaj więcej