O nas

Jesteśmy twórcą technologii i oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi. Kreujemy programy i aplikacje dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla dużych korporacji z segmentu enterprise.

Korzystając z rozwiązań Symfonii możesz rozwijać swoją działalność od momentu założenia firmy dzięki temu, iż nasze programy rosną wraz z Twoim biznesem. Możesz dobierać moduły, pakiety i narzędzia, których potrzebujesz na każdym etapie życia przedsiębiorstwa.

Niezależnie od tego czy wybierasz rozwiązania chmurowe, desktopowe czy hybrydowe, masz pewność, że są one zawsze zgodne z aktualnym stanem prawnym. Nasi eksperci na bieżąco, każdego dnia monitorują zmiany w przepisach, abyś Ty nie musiał tego robić. Zespoły eksperckie Symfonii wdrażają często zmieniające się przepisy do funkcjonalności programów, aby zapewnić Twojej firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe, abyś Ty mógł skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwijaniu swojego biznesu.

Przygotowaliśmy programy, aplikacje i usługi pasujące do każdego biznesu, do każdej działalności i branży. W programach Symfonii bezbłędnie zapanujesz nad finansami, księgowością i podatkami. Obsłużysz procesy płacowe, kadrowe oraz z obszaru miękkiego i twardego HR. Zaplanujesz sprzedaż dzięki uniwersalnym narzędziom handlowo-magazynowym, w tym rozwiązaniom wspierającym pracę handlowców w terenie za pomocą urządzeń mobilnych. Zarządzisz całym procesem produkcji – od momentu zamówienia surowców, poprzez proces produkcyjny, magazynowanie, sprzedaż aż po finalną wysyłkę do klienta.

Dzięki nowoczesnym narzędziom Symfonii rozwiniesz swój kanał e-commerce, zbadasz dokładnie sytuację finansową swojej firmy i poprawisz marżowość. Będziesz w stanie podejmować trafniejsze decyzje biznesowe dzięki dostępowi do szczegółowych danych opisujących kondycję Twojego przedsiębiorstwa.

Każdego dnia wspiera nas sieć ponad 200 partnerów biznesowych i technologicznych, dzięki którym jesteśmy w stanie błyskawicznie zareagować na potrzebę każdego klienta w każdym zakątku Polski.

Współpracujemy z organizacjami branżowymi i pozarządowymi – Symfonia jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP). Od ponad 25 lat wspieramy naszych klientów merytorycznie i edukacyjnie, objaśniając jak optymalnie wykorzystać cyfryzację w poprawie wyników biznesowych.

Dbamy o rozwój naszych klientów, partnerów i pracowników przekazując wiedzę i narzędzia, niezbędne do lepszej pracy.

Jeśli chcesz poznać nas lepiej, przeczytaj:

O naszych rozwiązaniach dla biznesu

Sprawdź

O naszej kadrze zarządzającej

Sprawdź

O naszej historii

Więcej

Kariera

Więcej