Symfonia Obieg Dokumentów
– Twoje cyfrowe biuro!

Cyfrowy obieg dokumentów w firmie pozwoli Ci usystematyzować procedury obiegu informacji i poprawić efektywność całej firmy
- zaoszczędzisz czas, pieniądze i zasoby.​

Komunikacja z pracownikami nigdy nie była tak efektywna!​

Symfonia Obieg Dokumentach to platforma chmurowa łącząca system ECM z systemem pracy grupowej i elementami ERP. Korzystając z platformy usystematyzujesz procedury obiegu informacji w firmie, dzięki czemu unikniesz chaosu problemów wynikających z długiego oczekiwania na akceptację dokumentów czy niedotrzymania ustalonych terminów.​

icon

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Przeniesienie wszystkich dokumentów oraz danych do chmury to duży krok w kierunku rozwoju firmy i jej cyfryzacji - w każdej chwili możesz zweryfikować, czy Twój biznes działa zgodnie z prawem oraz planem.
icon

Integracja z KSeF

Obsługa faktur ustrukturyzowanych w Symfonia Obiegu Dokumentów dostępna dzięki Symfonia KSeF * już wkrótce.
icon

Integracja API

Zintegruj swoje dane i aplikacje z systemem SOD dzięki naszemu API - korzystaj z wygody połączenia wielu narzędzi w jednym miejscu.​

Symfonia Obieg Dokumentów - korzyści dla biznesu i codziennej pracy

Skuteczny OCR faktur

W ciągu chwili nasz system OCR odczytuje pola z faktur z plików PDF lub zeskanowanych faktur papierowych, przenosząc je na metrykę. W ten sposób maksymalnie skracasz czas potrzebny na rejestrację faktur zakupów w systemie.

Rejestracja dokumentów prosto z poczty email

Zautomatyzuj elektroniczy obieg faktur w firmie - twórz eFaktury bezpośrednio z wiadomości email, bez pobierania załącznika. Zaawansowany OCR odczyta treść z dokumentu i uzupełni nią formularz.

Łatwa konfiguracja obiegu dokumentów

Korzystaj z gotowych szablonów procesowych i skonfiguruj je według własnych potrzeb, odzwierciedlając proces obiegu dokumentów w Twojej firmie. Prosta w użyciu mapa akceptacji pozwoli zachować kontrolę nad ścieżkami akceptacji dokumentów.

Bezpieczeństwo danych

Elektroniczny obieg dokumentów to bezpieczeństwo danych - system umożliwia nie tylko archiwizowanie i zabezpieczenie dostępu w chmurze, ale również daje wgląd do danych tylko uprawnionym przez Ciebie pracownikom i minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów.

Co nas wyróżnia

To nie tylko program, a całe środowisko pracy.

icon

Unikalny design i architektura​

Praca w Symfonia Obieg Dokumentów przypomina pracę w systemie operacyjnym Windows lub MacOS, co pozwala na dużo większe możliwości wykorzystania systemu do pracy przez różnych użytkowników.

icon

Gotowe aplikacje​

Nie proponujemy procedur czy formularzy do samodzielnej edycji, a gotowe aplikacje instalowalne z możliwością zaawansowanej konfiguracji, która niesie ze sobą dobre praktyki i wiedzę w obszarze obiegu dokumentów.​

icon

Integracja z Symfonia​​​

Dzięki integracji z Symfonia Finanse i Księgowość możliwe jest wprowadzenie zaawansowanych schematów księgowań i ich podgląd przed eksportem.​

Wspieramy transformację cyfrową

małych i średnich przedsiębiorstw, ale też organizacji pozarządowych. Z Symfonii Obieg Dokumentów korzysta Fundacja Świętego Mikołaja.

Symfonia x Fundacja Świętego Mikołaja - case study:

Symfonia Obieg Dokumentów
to produkt wielokrotnie nagradzany przez ekspertów biznesu

logo

Pierwsze miejsce w konkursie
Best in Cloud w kategorii:
najlepsze oprogramowanie ERP w chmurze

logo

Drugie miejsce w konkursie
o Złoty Bit, EOIF Gigacon Summit

Dajemy Ci wsparcie na każdym etapie pracy z programem

Każdy użytkownik systemu aplikacji Symfonia Obieg Dokumentów może skorzystać z merytorycznego wsparcia w Centrum pomocy Symfonii. Centrum pomocy Symfonii to baza wiedzy, aktualizowana na bieżąco przez Dział Wsparcie Technicznego Produktu. Obsługa techniczna realizowana przez zespół Customer Support w kanale online.

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

19 września 2022

W pogoni za cyfrowym horyzontem [PODCAST]

W jaki sposób cyfrowy obieg dokumentów wpływa na skuteczniejsze wykonywanie codziennych obowiązków przez pracowników? Co zrobić, żeby zarządzanie komunikacją wewnętrzną było efektywne?

Czytaj więcej
16 sierpnia 2022

Symfonia KSeF automatyzuje obieg faktur ustrukturyzowanych i ułatwia ich obsługę

Symfonia KSeF powstała, by przedsiębiorcy nie musieli martwić się nowymi obowiązkami wynikającymi z upowszechnienia w Polsce nowego standardu ustrukturyzowanej faktury elektronicznej i mogli w pełni skupić się na swojej codziennej pracy.

Czytaj więcej
25 lipca 2022

Symfonia Obieg Dokumentów w spółce Zdrojowa Hotels [CASE STUDY]

Wdrożenie Symfonia Obieg Dokumentów pozwoliło spółce Zdrojowa Hotels zarządzać całą dokumentacją firmową w trzech różnych lokalizacjach z poziomu jednego systemu, do którego ma dostęp 145 użytkowników.

Czytaj więcej