Symfonia Obieg Dokumentów
– Twoje cyfrowe biuro!

Cyfrowy obieg dokumentów w firmie pozwoli Ci usystematyzować procedury obiegu informacji i poprawić efektywność całej firmy - zaoszczędzisz czas, pieniądze i zasoby.​

Kontakt Kup w e-sklepie

Komunikacja z pracownikami nigdy nie była tak efektywna!​

Symfonia Obieg Dokumentach to platforma chmurowa łącząca system ECM z systemem pracy grupowej i elementami ERP. Korzystając z platformy usystematyzujesz procedury obiegu informacji w firmie, dzięki czemu unikniesz chaosu problemów wynikających z długiego oczekiwania na akceptację dokumentów czy niedotrzymania ustalonych terminów.​

icon

Elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Przeniesienie wszystkich dokumentów oraz danych do chmury to duży krok w kierunku rozwoju firmy i jej cyfryzacji - w każdej chwili możesz zweryfikować, czy Twój biznes działa zgodnie z prawem oraz planem.
icon

Integracja z KSeF

Obsługa faktur ustrukturyzowanych w Symfonia Obiegu Dokumentów dostępna dzięki Symfonia KSeF
icon

Integracja API

Zintegruj swoje dane i aplikacje z systemem SOD dzięki naszemu API - korzystaj z wygody połączenia wielu narzędzi w jednym miejscu.​

Symfonia Obieg Dokumentów - korzyści dla biznesu i codziennej pracy

Skuteczny OCR faktur

W ciągu chwili nasz system OCR odczytuje pola z faktur z plików PDF lub zeskanowanych faktur papierowych, przenosząc je na metrykę. W ten sposób maksymalnie skracasz czas potrzebny na rejestrację faktur zakupów w systemie.

Rejestracja dokumentów prosto z poczty email

Zautomatyzuj elektroniczy obieg faktur w firmie - twórz eFaktury bezpośrednio z wiadomości email, bez pobierania załącznika. Zaawansowany OCR odczyta treść z dokumentu i uzupełni nią formularz.

Łatwa konfiguracja obiegu dokumentów

Korzystaj z gotowych szablonów procesowych i skonfiguruj je według własnych potrzeb, odzwierciedlając proces obiegu dokumentów w Twojej firmie. Prosta w użyciu mapa akceptacji pozwoli zachować kontrolę nad ścieżkami akceptacji dokumentów.

Bezpieczeństwo danych

Elektroniczny obieg dokumentów to bezpieczeństwo danych - system umożliwia nie tylko archiwizowanie i zabezpieczenie dostępu w chmurze, ale również daje wgląd do danych tylko uprawnionym przez Ciebie pracownikom i minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów.

Co nas wyróżnia

To nie tylko program, a całe środowisko pracy.

icon

Unikalny design i architektura​

Praca w Symfonia Obieg Dokumentów przypomina pracę w systemie operacyjnym Windows lub MacOS, co pozwala na dużo większe możliwości wykorzystania systemu do pracy przez różnych użytkowników.

icon

Gotowe aplikacje​

Nie proponujemy procedur czy formularzy do samodzielnej edycji, a gotowe aplikacje instalowalne z możliwością zaawansowanej konfiguracji, która niesie ze sobą dobre praktyki i wiedzę w obszarze obiegu dokumentów.​

icon

Integracja z Symfonia​​​

Dzięki integracji z Symfonia Finanse i Księgowość możliwe jest wprowadzenie zaawansowanych schematów księgowań i ich podgląd przed eksportem.​

Wspieramy transformację cyfrową

małych i średnich przedsiębiorstw, ale też organizacji pozarządowych. Z Symfonii Obieg Dokumentów korzysta Fundacja Świętego Mikołaja.

Symfonia x Fundacja Świętego Mikołaja - case study:

Symfonia Obieg Dokumentów
to produkt wielokrotnie nagradzany przez ekspertów biznesu

logo

Pierwsze miejsce w konkursie
Best in Cloud w kategorii:
najlepsze oprogramowanie ERP w chmurze

logo

Drugie miejsce w konkursie
o Złoty Bit, EOIF Gigacon Summit

Dajemy Ci wsparcie na każdym etapie pracy z programem

Każdy użytkownik systemu aplikacji Symfonia Obieg Dokumentów może skorzystać z merytorycznego wsparcia w Centrum pomocy Symfonii. Centrum pomocy Symfonii to baza wiedzy, aktualizowana na bieżąco przez Dział Wsparcie Technicznego Produktu. Obsługa techniczna realizowana przez zespół Customer Support w kanale online.

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

9 lipca 2023

Jak firmy powinny przygotować się do KSeF? Kluczowe kroki do wdrożenia e-faktury

Współczesny rynek stawia przed firmami wiele wyzwań. Jednym z nich jest konieczność dostosowania się do nowych regulacji dotyczących elektronicznych faktur w ramach Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Jak więc firmy powinny przygotować się do tej zmiany? Oto kilka kluczowych kroków.

Czytaj więcej
26 września 2023

Usprawnienie płatności firmowych dzięki oprogramowaniu finansowo-księgowemu

Jednym z najważniejszych aspektów oprogramowania finansowo-księgowego jest możliwość usprawnienia płatności firmowych. W tym artykule omówimy, dlaczego jest to tak ważne i jakie korzyści przynosi przedsiębiorcom.

Czytaj więcej
15 sierpnia 2023

Elektroniczna korespondencja w firmie: Klucz do efektywnego rozwoju

W dobie cyfryzacji i postępu technologicznego, elektroniczna korespondencja stała się nieodłącznym elementem funkcjonowania każdej nowoczesnej firmy. Właściwe zarządzanie korespondencją elektroniczną przynosi wiele korzyści, które przekładają się na rozwój i sukces organizacji. Przyjrzyjmy się, jak elektroniczny obieg informacji wpływa na efektywność działania firmy.

Czytaj więcej