Symfonia | Oprogramowanie dla biznesu

Projektujemy i rozwijamy programy oraz aplikacje biznesowe od ponad 25 lat. Z naszych systemów codziennie korzysta kilkadziesiąt tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Dlaczego warto cyfryzować firmę z Symfonią?

Bezpieczeństwo pracy i gotowość na zmiany

Oprogramowanie dla biznesu to nie tylko technologia. To przede wszystkim zgodność z obowiązującymi przepisami. Dlatego w Symfonii monitorujemy na bieżąco najważniejsze regulacje, by nasi Klienci byli zawsze gotowi na zmiany. Zapewniamy także szkolenia i dostarczamy wiedzę ekspercką w formie artykułów, raportów i analiz.

Szybki start i merytoryczne wsparcie na każdym etapie pracy z programem

Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych w całej Polsce możemy zapewnić szybkie wdrożenie oprogramowania, profesjonalne doradztwo i późniejsze wsparcie merytoryczne w pracy z programem.

Niski koszt rozpoczęcia pracy z programem i elastyczność oferty

Oprogramowanie Symfonii jest dostępne w subskrypcji, co oznacza, że koszt rozpoczęcia pracy z programem jest znacznie niższy niż w tradycyjnym modelu zakupu oprogramowania na własność. Dodatkowo abonament można zmieniać – rozszerzać lub ograniczać – w zależności od potrzeb firmy i skali rozwoju.

Więcej możliwości dzięki aplikacjom chmurowym

Każdy z naszych najważniejszych programów można rozbudować poprzez dodatkowe aplikacje dostępne w chmurze, co pozwala na szybkie, bezpieczne i wygodne zarządzanie danymi.

Zarządzaj całym biznesem w jednym miejscu

Z Symfonią, w zależności od Twoich oczekiwań i potrzeb, możesz zbudować swój własny system informatyczny oraz przyspieszyć cyfrową transformację firmy. Nasze programy są gotowe do obsługi najważniejszych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie, niezależnie od wielkości, branży czy profilu działalności.

Zobacz, jak zoptymizować biznes razem z Symfonią.

ERP

Sprawdź

Biura Rachunkowe

Sprawdź

Finanse i Księgowość

Sprawdź

Handel

Sprawdź

Kadry i Płace

Sprawdź

Produkcja

Sprawdź

Szkolenia

Sprawdź

Symfonia Hsys

Sprawdź

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

16 Maja 2022

Symfonia ERP HRcloud wśród najlepszych systemów chmurowych w Polsce

Zarządzanie procesami HR to jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków rozwoju oprogramowania dla biznesu w Polsce. Pandemia, praca zdalna i hybrydowa, przyspieszająca cyfryzacja, nastawienie na rozwój oferty pracodawcy i poprawy doświadczeń pracowników w zakresie obsługi personalnej powinny skłonić przedsiębiorców do postawienia na nowoczesne systemy HR.

Czytaj więcej
22 Kwietnia 2022

Pakiet mobilności a rachuba płac kierowców – Symfonia R2płatnikPRO obsłuży każdą sytuację

Kierowcy realizujący transport poza granicami Polski w niektórych sytuacjach powinni otrzymywać wynagrodzenie zależne m.in. od poziomu płacy minimalnej w kraju, w którym zrealizowana została usługa.

Czytaj więcej
14 Kwietnia 2022

Jaką rolę odgrywa OCR w obiegu dokumentacji? [PODCAST]

Obowiązki księgowych ciągle rosną, dlatego firmy zajmujące się na co dzień obsługą księgowo-rachunkową poszukują kolejnych rozwiązań, które pozwolą im na realne oszczędności czasu, a tym samym pieniędzy. Jednym z nich jest funkcja OCR.

Czytaj więcej