Symfonia | Oprogramowanie dla biznesu

Projektujemy i rozwijamy programy oraz aplikacje biznesowe od ponad 25 lat. Z naszych systemów codziennie korzysta kilkadziesiąt tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Dlaczego warto cyfryzować firmę z Symfonią?

Bezpieczeństwo pracy i gotowość na zmiany

Oprogramowanie dla biznesu to nie tylko technologia. To przede wszystkim zgodność z obowiązującymi przepisami. Dlatego w Symfonii monitorujemy na bieżąco najważniejsze regulacje, by nasi Klienci byli zawsze gotowi na zmiany. Zapewniamy także szkolenia i dostarczamy wiedzę ekspercką w formie artykułów, raportów i analiz.

Szybki start i merytoryczne wsparcie na każdym etapie pracy z programem

Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych w całej Polsce możemy zapewnić szybkie wdrożenie oprogramowania, profesjonalne doradztwo i późniejsze wsparcie merytoryczne w pracy z programem.

Niski koszt rozpoczęcia pracy z programem i elastyczność oferty

Oprogramowanie Symfonii jest dostępne w subskrypcji, co oznacza, że koszt rozpoczęcia pracy z programem jest znacznie niższy niż w tradycyjnym modelu zakupu oprogramowania na własność. Dodatkowo abonament można zmieniać – rozszerzać lub ograniczać – w zależności od potrzeb firmy i skali rozwoju.

Więcej możliwości dzięki aplikacjom chmurowym

Każdy z naszych najważniejszych programów można rozbudować poprzez dodatkowe aplikacje dostępne w chmurze, co pozwala na szybkie, bezpieczne i wygodne zarządzanie danymi.

Zarządzaj całym biznesem w jednym miejscu

Z Symfonią, w zależności od Twoich oczekiwań i potrzeb, możesz zbudować swój własny system informatyczny oraz przyspieszyć cyfrową transformację firmy. Nasze programy są gotowe do obsługi najważniejszych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie, niezależnie od wielkości, branży czy profilu działalności.

Zobacz, jak zoptymizować biznes razem z Symfonią.

ERP

Sprawdź

Biura Rachunkowe

Sprawdź

Finanse i Księgowość

Sprawdź

Handel

Sprawdź

Kadry i Płace

Sprawdź

Produkcja

Sprawdź

Szkolenia

Sprawdź

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

9 Czerwca 2021

Symfonia Obieg Dokumentów najlepszym oprogramowaniem ERP w chmurze!

Czerwiec miesiącem nagród dla Symfonii Obiegu Dokumentów. Po zdobyciu pierwszego miejsca w konkursie Best in Cloud organizowanego przez Computerworld Polska, platforma uzyskała też wyróżnienie Turbiny Polskiej Gospodarki 2021 Gazety Finansowej.

Czytaj więcej
10 Lutego 2021

Ile kosztuje wdrożenie systemu ERP?

Gdyby odpowiedź na to pytanie była prosta, nie byłoby ono tak często zadawane w kontekście wdrożenia systemu ERP. Według analizy przeprowadzonej swego czasu przez Softwarethinktank ogółem ponad połowa wdrożeń systemów ERP przekracza budżet. Nie trzeba więc dodawać, że dobre zabudżetowanie jest kluczowe w procesie wyboru, zakupu i wdrożenia systemu ERP.

Czytaj więcej
4 Kwietnia 2021

Wdrożenie ERP jest drogie - prawda czy mit?

Pewnie słyszałeś, że wdrożenie systemu ERP nie jest łatwe, że jest drogie (a nawet: bardzo drogie), że z reguły się nie udaje, a potencjalne i liczne korzyści pokazywane podczas prezentacji giną w zalewie codziennych problemów po uruchomieniu. Czy to prawda? A jeśli tak – czy można tego uniknąć?

Czytaj więcej