Symfonia Mobilny Magazyn

cyfrowe wsparcie dla firm prowadzących gospodarkę magazynową dzięki usprawnieniu procesów biznesowych związanych z ruchem towarów w magazynach.

Zarządzanie logistyką procesów magazynowych pod Twoją pełną kontrolą

Symfonia Mobilny Magazyn to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem operacyjnym Android, wspierająca zarządzanie logistycznymi procesami magazynowymi wraz z automatyzacją lokalizacji towarów i optymalizacją powierzchni magazynowej. Oprogramowanie dedykowane jest dla pracowników magazynu oraz osób zarządzających działami logistyki. Rozwiązanie jest komponentem modułu Symfonia Handel.

Większa efektywność procesów magazynowych
Zyskujesz wsparcie aplikacji w takich czynnościach jak przyjęcie, przesunięcie lub wydanie towaru.
Pełna kontrola
Aplikacja bezbłędnie lokalizuje każdą partię towaru i każdą pojedynczą wysyłkę.
Mobilność i wielojęzyczność
Możesz korzystać na dowolnym urządzeniu z systemem operacyjnym Android używając języka polskiego, angielskiego, ukraińskiego lub białoruskiego.

Mobilny Magazyn automatyzuje, koordynuje i kontroluje przepływ towarów w procesach zakupu, sprzedaży i wewnętrznych przesunięć magazynowych.

Sprawne zarządzanie magazynem

Dzięki wprowadzaniu na bieżąco informacji np. z przyjęć i wydań towarów, odnotowanych po każdym ruchu magazynowym, masz natychmiastowy dostęp do informacji o stanach magazynowych czy lokalizacji towarów.

Szybki dostęp do danych

Pozwala zastąpić papierową dokumentację danymi dostępnymi w formie cyfrowej z poziomu programu magazynowego lub całego systemu ERP.

Wsparcie sprzedaży
w e-commerce

Szybszy i sprawniejszy obieg danych magazynowych w przedsiębiorstwie daje pełną wiedzę o aktualnych stanach magazynowych i pozwala na efektywniejsze podejmowanie decyzji. Dzięki temu informacje o stanach magazynowych będą natychmiastowo przesyłane do Twojego sklepu internetowego.

Sprawdź, jak wiele możesz zrobić z programem
Symfonia Mobilny Magazyn
Poznaj szczegóły

Mobilny Magazyn usprawnia procesy biznesowe związane z ruchem towarów w magazynach

Jako moduł systemu Symfonia ERP Handel, uzupełnia wachlarz rozwiązań, które dajemy profesjonalistom zarządzającym procesami handlowymi

Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją

Więcej

Symfonia ERP Handel

Więcej

Potrzebujesz wsparcia?

Każdy użytkownik systemu Symfonia ERP Handel może skorzystać z merytorycznego wsparcia w Centrum pomocy Symfonii, w dziale przygotowanym dla użytkowników aplikacji Mobilny Magazyn. Obejrzyj poradniki wideo z instrukcjami, w jaki sposób efektywnie wykorzystywać funkcje Mobilnego Magazynu. Obejrzyj nagranie webinarium z poradami dotyczącymi usprawnienia procesów magazynowych na przykładzie Symfonia Mobilny Magazyn.
Aplikację możesz pobrać w sklepie Google Play

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

28 Kwietnia 2020

Strategie zarządzania zapasami - dopasuj zapasy do zasobów finansowych [WEBINARIUM]

Zarządzanie zapasami to ogromne wyzwanie dla każdej firmy produkcyjnej. Pomożemy Ci znaleźć złoty środek pomiędzy koniecznością gromadzenia zapasów w trudnym okresie (np. takim, z jakim właśnie się borykamy), a ryzykiem związanym ze zbyt dużym zamrażaniem gotówki w zapasach magazynowych. Jaką należy wybrać strategię w okresie kryzysu i trudności z zapewnieniem stałości dostaw?

Czytaj więcej
18 Grudnia 2020

Cyfryzacja i automatyzacja procesów magazynowych na przykładzie Symfonia Mobilny Magazyn [WEBINARIUM]

Obsługa procesów magazynowych może być nie lada wyzwaniem, jeśli wciąż opiera się na papierowej dokumentacji i informacjach rozproszonych w kilku systemach. Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci zautomatyzować codzienną pracę w magazynie?

Czytaj więcej
31 Marca 2021

Cyfryzacja magazynu w małych i średnich firmach na przykładzie Symfonia Mobilny Magazyn [WEBINARIUM]

Obsługa procesów magazynowych może być nie lada wyzwaniem, jeśli wciąż opiera się na papierowej dokumentacji i informacjach rozproszonych w kilku systemach. Zastanawiasz czy tradycyjny proces można zautomatyzować, papier zastąpić urządzeniami cyfrowymi?

Czytaj więcej
Sprawdź, jak wiele możesz zrobić z aplikacją Mobilny Magazyn
Dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnej Mobilny Magazyn możesz wyeliminować papierową wersję przyjęć i wydań towarów, które są wypełnianie przed i po każdym ruchu magazynowym. Zyskasz szybki dostęp do danych o aktualnych stanach magazynowych w aplikacji mobilnej oraz w samym systemie Symfonia Handel. Kontrola ruchów magazynowych realizowana jest w oparciu o etykiety towarów z kodami QR (tryb pracy kody własne) lub kodach EAN (tryb pracy kody obce) generowanymi bezpośrednio z systemu Symfonia Handel oraz aplikacji mobilnej. Pokazanie statusu kompletacji wydań magazynowych usprawnia też wskazanie działowi handlowemu ich statusu realizacji. Pozwala to na sprawne przekazywanie informacji, przez co decyzje związane z obsługą magazynu są podejmowane szybciej.
To nie wszystko! Mobilny Magazyn będzie Cię wspierał w obsłudze takich procesów jak:
Zobacz, w jakich czynnościach administracyjnych może Cię wyręczyć Mobilny Magazyn: