Smart BI

Szybka i wygodna analiza biznesowa.

Zyskaj wygodny dostęp do danych biznesowych z wielu źródeł
W aplikacji możesz tworzyć zaawansowane raporty najlepiej odpowiadające potrzebom Twojej organizacji. Elastycznie dostosujesz je do aktualnych wymagań i codziennej pracy. Możesz nie tylko analizować dane pochodzące z bazy danych programu, w którym pracujesz, ale za pomocą wygodnego kreatora możesz stworzyć wygodne połączenie z zewnętrznych źródeł danych (np. z bazy SQL lub plików Excel/CSV). Wszelkie dane możesz przetwarzać i edytować, by optymalnie dostosować je do swoich potrzeb.
Smart BI to uniwersalne narzędzie do analizy danych firmy dostępnych w programach Symfonia Handel oraz Symfonia Finanse i Księgowość.
Zyskasz rzetelne źródło dostępu do bieżących danych na temat firmy. Dzięki zestawowi gotowych do wykorzystania szablonów, możesz szybko stworzyć własny raport, lub wzorując się na gotowych wzorcach stworzyć własne analizy „ad-hoc”.

Sprawdź, co zyskasz korzystając ze Smart BI

Zawsze aktualne informacje biznesowe
W każdej chwili masz dostęp do aktualnych danych biznesowych.

Raporty są aktualizowane na podstawie wprowadzonych do analizowanych baz danych kolejnych operacji. Dzięki temu zyskujesz gwarancję aktualności informacji na moment tworzenia raportu.
Pracuj wygodnie w znanym środowisku
Pracuj na przystępnym interfejsie, korzystając z wygodnej i intuicyjnej obsługi aplikacji.

Teraz możesz wygodnie użytkować aplikację w codziennej pracy, bez konieczności dodatkowych szkoleń i nauki obsługi nowych narzędzi. Wystarczy umiejętność pracy na arkuszu kalkulacyjnym. Nie musisz też inwestować w dodatkową infrastrukturę informatyczną czy inne narzędzia. ​
Skorzystaj z uniwersalnego narzędzia biznesowego
Używaj aplikacji, która dostosowuje się do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie.

Zyskaj możliwość budowania całkowicie własnych raportów; dostosuj obecne zestawienia do własnych potrzeb. Wyjdź poza ograniczenia standardowego oprogramowania biznesowego – wykonuj raporty na podstawie dowolnych zakresów czasowych, choćby bazując na danych z kilku lat. Program dostosowuje się do Twoich umiejętności i wymagań analitycznych.

Zobacz, co oferuje Smart BI

Wygodna praca w środowisku arkuszy MS Excel

W łatwy sposób stworzysz układy raportów, zbudujesz tabele przestawne, stworzysz własne formuły obliczeniowe, dokonasz edycji danych czy dodasz własne zakładki kart.

Komfort szybkiego dostępu do ważnych danych

Łatwiej niż kiedykolwiek znajdziesz wartościowe informacje, niezbędne by podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Uproszczony proces przygotowania ważnych raportów

Do przygotowania raportu wystarczy jedna aplikacja. Skrócisz czas i nakład pracy niezbędne do przygotowania raportu.

Lepsza współpraca wewnątrz firmy

Utworzone raporty możesz wykorzystać jako cenne źródło danych dla innych członków organizacji, dzięki czemu zespoły mają dostęp do wiedzy nawet pracując zdalnie.

Zyskaj wyjątkowe możliwości dogłębnej i rzetelnej analizy danych biznesowych
Dzięki Smart BI możesz w niespotykany dotąd sposób zoptymalizować procesy w Twojej firmie poprzez wyeliminowanie zbędnych, powtarzalnych operacji. Zyskasz także większą pewność przy podejmowaniu decyzji biznesowych, które od teraz będą się opierały o rzetelne raporty. 

Zdecyduj się na optymalizację procesów biznesowych dzięki korzyściom, jakie daje Smart BI

Zobacz, jakie korzyści osiągniesz, korzystając w swojej codziennej pracy z narzędzia wspierającego Twoje decyzje biznesowe oparte na rzetelnych analizach.

Współpraca z Symfonią

Pobierając dane bezpośrednio z oprogramowania Symfonia Handel oraz Symfonia Finanse i Księgowość masz od razu pełen zestaw niezbędnych informacji biznesowych.

Znane i intuicyjne środowisko pracy

Możesz zaczytywać arkusze kalkulacyjne i korzystać z Excela, jako dodatkowego źródła danych. Utworzone raporty możesz także wyeksportować do pliku Excel.

Wsparcie działu sprzedaży

Masz dostęp do informacji bezpośrednio z sytemu sprzedaży. Możesz kontrolować stany magazynowe czy zapasy, a także monitorować wyniki sprzedaży i analizować historię rozliczeń z kontrahentami.

Kontrola nad finansami

Możesz wygodnie monitorować koszty i przychody, kontrolować projekty i ich budżety, a także weryfikować poprawność zapisów księgowych czy dokonywać kontroli należności i zobowiązań.

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

Skorzystaj z pomocy online Symfonii, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych rozwiązań. Jeżeli masz dodatkowe pytania, wypełnij formularz kontaktowy.

Nasz Blog

Zobacz inne teksty na naszym blogu!

10 Lutego 2021

Cztery korzyści z cyfryzacji procesów biznesowych

Poznaj cztery korzyści płynące z digitalizacji procesów (dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili i tych, którzy jeszcze tego nie zauważyli).

Czytaj więcej
8 Października 2020

Jak poprawić marżowość za pomocą skutecznych narzędzi do analizy biznesowej [PODCAST]

W jaki sposób można lepiej zarządzać płynnością finansową, trafnie prognozować koszty, wiedzieć jak generować oszczędności tam, gdzie to tylko możliwe. Czy istnieją skuteczne sposoby na poprawę wskaźnika marżowości?

Czytaj więcej
27 Stycznia 2021

Co to jest transformacja cyfrowa?

Sformułowanie transformacja cyfrowa towarzyszy nam właściwie w każdym obszarze naszego życia. To obecnie także ważny punkt w strategiach rozwojowych wielu firm. Cyfrowe narzędzia pracy mogą nie tylko przełamać istniejące w firmach tradycyjne podziały strukturalne, ale też poprawić wydajność i w znaczącym stopniu przyczynić się do rozwoju organizacji.

Czytaj więcej